Darčekové karty 

Každoročne ľudí prenasleduje myšlienka, čo darovať svojim blízkym na Vianoce. Mnohé darčeky potešia, mnohé sú však východiskom z núdze, lebo nevieme aké prekvapenie pod stromček by sme svojim blízkym darovali.

Prichádzame s veľmi praktickým darčekom – očnou kartou, ktorú môžete darovať svojim blízkym. Nemusia ísť k svojmu obvodnému lekárovi pre výmenný lístok a následne čakať na termín v očnej ambulancii. Po zakúpení karty sa stačí objednať v našej ambulancii online cez web stránku na presný čas.


Ponúkame vybrané typy kariet:


  • DARČEKOVÁ MODRÁ KARTA obsahuje nielen kompletné očné vyšetrenie, ale súčasťou taktiež môže byť neinvazívne, bezdotykové a veľmi rýchle vyšetrenie OCT. 

  • DARČEKOVÁ ČERVENÁ KARTA je pre tých, ktorí nemajú čas na nič, ale potrebujú sa starať o svoj zrak priebežne. Táto karta obsahuje aj očnú pohotovosť 7 dní v týždni. Títo klienti neriešia viac žiadne bežné problémy s očami.

  • DARČEKOVÁ FIALOVÁ KARTA je určená pre tých, ktorí musia chodiť na pravidelné očné kontroly. Odbremení ich od pravidelného vysedávania v čakárňach. 

Cena kariet začína od 50,- € a závisí od Vami zvolených služieb. Pre stanovenie rozsahu služieb nás kontaktujte na info@ophthalmo.sk alebo telefonicky na 0915 367 307. 

Ak sa rozhodnete pre takýto darček a vyberiete si z ponuky, kartu je možné si zakúpiť priamo v našej ambulancii. Pri objednaní cez náš kontaktný formulár Vám kartu môžeme zaslať kuriérom na Vami udanú adresu. Súčasťou balenia v obálke je darčekový leták s popisom a pokynmi, ako aj samotná zvolená karta.  

Všetky typy kariet sú platné 1 rok odo dňa vystavenia.

  • Text Hover