Ročná starostlivosť

Majte Vaše oči pod kontrolou!

Môžete prísť na jednorazové vyšetrenie, a to vtedy,  keď budete potrebovať.


Môžete mať  však službu, ktorá Vám dá istotu, že neustále je postarané o Váš zrak a videnie. Je jedno či máte zápal, glaukóm, potrebujete dioptrie alebo máte cudzie teliesko v oku. Ale taktiež keď príde čas, skontrolujeme preventívne Váš zrak podľa najnovších západných štandardov vrátane OCT.

Sme tu 24 hodín denne, aj keď Vy ste práve na dovolenke a náhle potrebujete niečo súrne odkonzultovať. Keď máte akútny problém, vieme sa o Vás postarať či už večer na pohotovosti, alebo ak to nie je akútne, tak do 24 hodín.


Už nepotrebujete hľadať na internete, prečo Vás bolí oko, nepotrebujete rozmýšľať ako sa rýchlo dostať k očnému lekárovi, alebo si kupovať kvapky v lekárni na samoliečiteľstvo, ktoré je nezriedka úplne nepostačujúce a niekedy aj kontraproduktívne.


Je úplne jedno, či sa jedná o Vaše malé dieťa, alebo rodičov, či starých rodičov. Stačí mať zakúpenú ročnú starostlivosť a neriešite viac kde zohnať rýchlo detského očného lekára, kde ísť na pohotovosť a čakať v rade, alebo si vystáť rad u všeobecného lekára na výmenný lístok k očnému lekárovi. A hlavne, nestratíte drahocenný čas, ktorý pri niektorých ochoreniach významne rozhoduje.

Každému individuálne naceníme ročnú starostlivosť podľa jeho reálnych potrieb. Či už individuálne pre jednotlivca, alebo pre celé rodiny i s deťmi, bez obmedzenia počtu osôb.

Potešte známych našou darčekovou kartou!
V ponuke sú nasledovné služby:
Prevencia, vrátane OCT
Pohotovosť 7 dní v týždni
Telefonické konzultácie
Prednostný termín do 24 hodín
Vyšetrenia u pacienta doma
Pravidelné kontroly u chronických pacientov
Individuálne požiadavky
  • Text Hover
Typy kariet:
MOJA OČNÁ KARTA (INDIVIDUÁLNA)
RODINNÁ OČNÁ KARTA
SKVELÁ OČNÁ KARTA
VIP OČNÁ KARTA
Poznámky:
Služby si kombinujete podľa Vášho želania.
Cena karty je rátaná podľa služieb a osôb.