Užite si pokoj a pohodu

Choroby očí neznesú odklad. Hlavne keď nevieme čo nám je, ale máme problémy. Je preto prirodzené prísť vtedy, keď je problém akútny a nečakať. Objednávacím systémom sa môžete objednať na konkrétny čas. Zaparkujete priamo pred ambulanciou. Vyšetrenie prebieha v kľude, v prostredí rodinného domu a nie je nikým rušené. Pre najmenších pacientov disponujeme nielen detským kútikom, ale aj predzáhradkou, kde sa môžu na čerstvom vzduchu odpútať a zbaviť sa stresu z očakávaného vyšetrenia.

Vybavenie prístrojmi, ktorým disponujeme je nové, od špičkových svetových výrobcov a v špičkovej kvalite. Merania sú preto precízne a objektívne. Prístroje sú určené na komplexnú diagnostiku videnia a očných chorôb vrátane OCT.

Nakoľko vyšetrujeme deti už od narodenia, máme k tomuto účelu potrebné i adekvátne prístrojové vybavenie, pretože na tento účel nie je možné použiť prístroje pre dospelých. K vyšetrovaniu detí sme podriadili i ďalšie doplnkové vybavenie ambulancie, čím je zaručené pohodlné vyšetrovanie, ale aj komfort pre rodičov.

Mysleli sme i na klientov, ktorí majú problém s mobilitou, a preto sme vytvorili bezbariérový prístup vo všetkých priestoroch ambulancie. Vieme pomôcť aj tým, ktorí sú imobilní a ich vyšetrenie nie je možné realizovať v ambulancii.

Viac fotografií z ambulancie nájdete v sekcii O nás / Fotogaléria