Napísali ste o nás

Pani doktorke nemám čo vytknúť. Milá a profesionálna, pozitívne ma prekvapilo aj vybavenie ambulancie. Všetko bolo hygienicky čisté, čističky vzduchu, germicídna lampa. Parkovanie bez problémov.

Matúš

Prisla som 10min.pred vysetrenim,pani doktorka sa ma okamzite ujala.Vysetrenie prebehlo s riadnym vysvetlenim na prof.urovni.Prostredie ciste, vydezinfikovane.Som s profesionalitou a ludskym pristupom uplne spokojna.Dakujem. 

Iveta

Keby sa dalo dať viac hviezdičiek, tak určite dám zase plný počet. Pani doktorka je po stránke odbornej a aj ľudskej na vysokej úrovni. Vhodná pre celú rodinu. Chodievam k nej pravidelne a nemenila by som. Vrelo odporúčam.

Anna

Pani doktorka je úžasná, 5-ročná dcérka sa najprv bála, ale pani doktorka ju krásne motivovala k spolupráci. V ambulancii má špičkové vybavenie, je veľmi precízna a dcérke spravila veľa rôznych testov aby sa uistila o diagnostickom závere. Prostredie je veľmi príjemné.

Gréta

Velka spokojnost s pani doktorkou. Vyzdvihujem odbornost a prijemny pristup. Volbu pani doktorky pri liecbe nasho syna rozhodne nelutujem. Mame to sice na dochadzanie okolo 90 km, ale sme spokojny a stoji to zato.

Lucia
5 / 5
Viac recenzií od našich spokojných pacientov nájdete na portáli navstevalekara.sk (Kliknite pre zobrazenie)

Ďakujeme našim klientom za návštevu, prejavenú dôveru ako i ohodnotenie našej práce a prístupu. Recenzie sú pre nás priamou spätnou väzbou a hodnotenia sú pre nás ocenením, ako aj motiváciou. Vďaka hodnoteniam vieme, že to čo robíme, vnímajú naši klienti ako profesionálne, ľudské a proklientské.

Pridajte sa i Vy k stovkám spokojných klientov a zažite to, čo iní popisujú vo svojich recenziách!